clean-service-perlaclean-service-perla

Firma Clean Service PERLA ponúka rôzne typy čistiacich a dezinfekčných služieb. Viacero z nich patrí medzi naše popredné čistiace práce.

Profesionálna dezinfekcia

Profesionálna dezinfekcia v sebe ukrýva povrchovú a priestorovú dezinfekciu. Vykonávame rôzne typy dezinfekčných prác, prioritne sa jedná o dezinfekciu miest dotyku a dezinfekciu vzduchu. Zameriavame sa na uzavreté priestory ako sú kancelárie, sociálne zariadenia, parkoviská, priestory citlivé na hygienu a v neposlednom rade bytové domy.

Na výber máte niekoľko druhov dezinfekcie:

  • Manuálna dezinfekcia
  • Ozónovanie priestorov
  • Čistenie parou
  • Vysokotlakové čistenie horúcou vodou

Všetky naše služby vykonávame vzhľadom k aktuálnej hygienicko-epidemiologickej situácii súvisiace s výskytom nového typu koronavírusu za čo najlepšie ceny.

Dezinfekcia škôl

Neváhajte sa na nás obrátiť, či už potrebujete vydezinfikovať učebne, školské chodby, jedáleň alebo univerzitnú aulu. Používame najmodernejšiu metódu širokospektrálnej dezinfekcie, takže sa nemusíte báť, že by došlo k bieleniu alebo poškodenie materiálov.

Dezinfekcia obchodu vrátane obchodných centier

Poradíme Vám s účinnou dezinfekciou priestor, či už ide o uzavretý bar, kaderníctvo alebo obchodné centrum.

Dezinfekcia úradu

Pracujete na mestskom úrade alebo radnici a hľadáte vzhľadom k súčasnej hygienicko-epidemiologickej situácii účinnú dezinfekciu vnútorných priestorov? Zavolajte nám a my Vám pomôžeme nájsť najbližší termín, kedy vydezinfikovať celý úrad vrátane kancelárií a vstupných priestorov.

Dezinfekcia skladu

Dbajte na zdravie Vašich zamestnancov a nepodceňujte nutnosť dezinfekcie všetkých priestorov vrátane skladov.

Dezinfekcia bytových domov – spoločných priestorov

Buďte k sebe i ku svojmu okoliu čo najohľaduplnejší a nepodceňujte dezinfekciu spoločných priestorov v bytových domoch ako sú chodby, pivnice a kočikárne.

Dezinfekcia dopravných prostriedkov a nástupíšť

Radi Vám pomôžeme s pravidelnou dezinfekciou dopravných prostriedkov i nástupíšť. Ponúkame širokospektrálnu dezinfekciu, ktorá účinne ničí všetky vírusy a baktérie bez chlóru a zápachu.

Dezinfekcia športovísk, štadiónov a spoločných priestorov športových klubov

Či ste už profesionálny športový klub, posilňovňa alebo len obecný futbalový klub, navrhneme komplexné riešenie dezinfekcie. Medzi našich klientov patria aj kryté štadióny, s tisíckami miest na sedenie.

Naša dezinfekcia je jednou z najlepších a najkoncentrovanejších na svete. Jej účinnosť bola overená počas epidémie SARS, pri boji proti vtáčej chrípke a ďalším vírusovým ochoreniam.

Univerzálne použitie bez chlóru a zápachu

Pracujeme so širokospektrálnym druhom dezinfekcie, ktorá po použití nezanecháva žiadne šmuhy ani škvrny, na podlahe nelepí a nepoškodzuje lino. Priestory dezinfikujeme pomocí klasických mlžících rozprašovačov.

  • ničí vírusy, baktérie a plesne
  • je bez chlóru a zápachu
  • má univerzálne  použitie
  • zaručuje dlhodobú účinnosť