clean-service-perlaclean-service-perla

Dezinfekcia

Pracujeme so širokospektrálnym druhom dezinfekcie, ktorá po použití nezanecháva žiadne šmuhy ani škvrny, na podlahe nelepí a nepoškodzuje lino. Priestory dezinfikujeme pomocí klasických mlžících rozprašovačov.

Čistenie a údržba hrobov

Starostlivosť a čistenie hrobov, náhrobných kameňov a pomníkov. Jednorázové základné čistenie, jednorázové radikálne čistenie alebo dlhodobý servis.

Upratovanie domácností a firiem

Zabezpečujeme pravidelné alebo jednorázové upratovanie domácností, chát, firemných priestorov a bytových domov v čase a rozsahu, ktorý si sami zvolíte.

Údržba exteriérov – celoročne

Kosenie a udržiavanie trávnika a krovín, odpratávanie snehu, tlakové čistenie strešnej krytiny, tlakové čistenie dlažby, plotov a fasád, nanesenie hydrofóbnej impregnácie…

Ručná autoumýváreň, detailingová garáž

Doprajte aj Vášmu autu trochu luxusu a profesionálneho zaobchádzania ako ešte nikdy predtým. Kompletné vyčistenie exteriéru a interéru, tepovanie a impregnácia.

Tepovanie áut, sedacích súprav, matracov a iné

Ponúkame tepovanie a čistenie sedacích súprav, kresiel, kobercov, matracov, postelí, rohových lavíc, stoličiek a iných čalúnených častí. Taktiež tepujeme automobily a iné vozidlá.

Požičovňa náradia

Pripravujeme pre vám požičovňu náradia, ktorá zahŕňa okrem iného aj náradie a nástroje na čistenie, vysávanie, tepovanie. V našej ponuke nájdete vždy ten správny stroj.