Čistenie fasád, striech a dlažby.

Záleží nám na kvalite. Kvalita nám za to stojí. Vy, nám za to stojíte.

Čistenie fasád, striech a dlažby.

Pred niekoľkými rokmi začal boom okolo zatepľovania domov a bytových domov. Prešli roky a na zateplené budovy sa začal usádzať prach, smog, začali rásť machy a vytvárať sa škodlivé zelené nánosy spôsobené baktériami. Ako to už časom býva, tak ako aj pri autách, je potrebná pravidelná starostlivosť, tak aj Vaša fasáda potrebuje vyčistiť, aby znovu plnila svoju funkčnosť. Následne odporúčame naimpregnovať ochranným náterom, čím zabezpečíme stále dokonalý estetický vzhľad až po dobu 5 rokov a tiež ochránime zdravie všetkých vo vnútri objektu pred vdychovaniu plesní z fasády. Používame kvalitnú chémiu TRION Tensid AB, ktorá vyrába vysokoúčinnú čistiacu chémiu. Má dlhoročné skúsenosti s čistením fasád, odstraňovaním náterov a odstraňovaním graffiti náterov.

Čistenie fasád, striech a dlažby.

Čisté a reprezentatívne podlahy. Ak potrebujete vyčistiť podlahu v garáži, sklade, firme či v spoločenských priestoroch alebo záhradnej terase, sme tu pre Vás. 

Oplatí sa investovať do čistenia fasády? Určite áno, a prečo?

Ako to býva na každom produkte, tak je určitá doba trvácnosti. Sú odporúčania, ako stanovenú dobu predĺžiť. Čistenie fasád má odporúčaný interval, podľa normy STN EN 13499, každých cca 7 rokov, ale samozrejme sa to odvíja od množstva faktorov.

✓ Očistením fasády predĺžite životnosť a hlavne predídete investícii na nový náter.

 

✓ Vo fasáde vznikajú baktérie, ktoré spôsobujú poškodenie omietok a rozklad fasády.

 

✓ Na fasáde sa vytvárajú zelené alebo čierne mapy plesní a machových porastov, ktoré vplývajú na Vaše zdravie formou alergií, astmy a ochorenia dýchacích ciest.

Tak, ako sa Vám zdá, keď si umyjete auto, že to auto je novšie, krajšie, rýchlejšie, tak to platí aj o umytí fasády. Nie nadarmo sa hovorí - čistota pol života.

Prečo sme si zvolili výrobok TRION Tensid AB?

Výrobok TRION Tensid AB je prostriedok pre odstránenie rias, lišajníkov, machov, plesní a húb z povrchov stavieb.Nanáša sa na povrch bez predchádzajúceho čistenia (mytia alebo kefovania povrchu). Nemení farbu ani vzhľad podkladu, naopak mu vracia pôvodné estetické kvality.

✓ Neatakuje sklo, kovy ani farby používané v stavebníctve, nie je treba zalepovať okná, a po kontakte s prípravkom, stačí povrch umyť vodou.

 

✓ Ničí mikroorganizmy (machy, lišajníky, huby), ktoré spôsobujú zelenkavý povlak na fasádach a sokloch budov, pomníkov, striech a pod.

 

✓ Použitie prípravku je odporúčané aj pred aplikáciou náteru na uvedené podklady, pretože znižuje riziko rozmnožovania mikroorganizmov pod vrstvou náteru, čo býva častou príčinou „odlepenia“ náterov od povrchov stavieb.

Čistenie vysokotlakovým čističom s ohrevom

 Táto metóda je veľmi účinná pri fasádach, čistení striech, plotov a dlažieb znečistených machom, prachom, pavučinami, blatom alebo inými mechanickými nečistotami. Na čistenie je potrebné použiť vysokotlakový čistiaci stroj a  čistú vodu. Vysokotlakové zariadenie sa jednoducho pripojí na hadicu s vodou, zapojí do elektrickej zásuvky a môžete začať čistiť. 

Čistenie vysokotlakovým čističom s ohrevom

 Čistenie od biologického znečistenia (riasy, plesne, lišajníky) je proces, ktorý si už vyžaduje použitie biocídnych, resp. fungicídnych produktov, ktoré musia byť vybavené potrebnými technickými listami a kartami bezpečnostných údajov. V prípade aplikácie, je tiež dôležité, nie len samotné vyčistenie, ale aj konečný vizuálny efekt, t.j. aby bol povrch fasády po vyčistení zjednotený. Fľakatú fasádu by ste asi nechceli.

Náš technik za vami príde, ZDARMA posúdi stav vašej nehnuteľnosti, navrhne riešenie a po presnom zameraní vypracuje NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku. Čistenie a umývanie fasád, striech, pomníkov, plotov a dlažieb vykonávame po celej Slovenskej republike!

Vysokotlakové čistenie exteriérových povrchov

Cena
Jednotková cena do 60 m2 plochy 120€
Cena nad 60 m2 do 1000 m2 plochy 2,00 Euro/m2
Cena za 1 m2 nad 1000 m2 1,80 €
Storno objednávka na mieste 100 €
Impregnácia po dohode

Cenník chemického čistenia a tlakového čistenia fasád

Cena
Jednotková cena plochy do 60 m2 410€
cena nad 61 m2 do 100 m2 6,90 Euro/m2
Jednotková cena nad 100 m2 4,90 €

Cenník chemického čistenia a tlakového čistenia strešných krytín

Cena
Jednotková cena do 60 m2 plochy 290 €
Cena nad 60 m2 šikmá strecha 4,90 Euro/m2
strecha s nízkym sklonom tzv. bungalov 3,90 €
Nano impregnácia cena za 1 m2 2,50 €
Storno objednávka v deň výkonu 200 €

Naša práca - naše výsledky

Naše ďalšie služby

CS Perla upratovacia sluzba

Upratovanie domov, firiem a bytových domov

Kladieme dôraz na hĺbkové čistenie a riadenie (napr. predvianočné riadenie, jarné, veľkonočné upratovanie, čistenie po maliaroch alebo sťahovaní.

CS Perla upratovacia sluzba

Postavebné a predkolaudačné upratovacie služby

Konečne ste dokončili prerábku, či dostavali svoj dom, byt alebo firmu? A neviete si rady s tým množstvom prachu, so zvyškami malty a cementu.

CS Perla upratovacia sluzba

Tepovanie sedačiek, kobercov, áut a matracov

Ponúkame tepovanie a čistenie: sedacích súprav, kresiel, kobercov, matracov, postelí, rohových lavíc, stoličiek. Taktiež automobilov, všetkých druhov .

CS Perla upratovacia sluzba

Parné čistenie a dezinfekcia

Je určené na dezinfekciu a čistenie akýchkoľvek povrchov bez použitia chemikálií. Čistenie parou nielen dokonale čistí, ale aj dezinfikuje.

CS Perla upratovacia sluzba

Čistenie a údržba hrobov

Naša spoločnosť sa postará o kompletné hĺbkové čistenie, ktoré je prvým krokom k ochrane a dlhodobej životnosti  kameňa.

CS Perla upratovacia sluzba

Strojové čistenie podláh rôznych povrchov

Čisté a reprezentatívne podlahy. Potrebujete vyčistiť podlahu v garáži, sklade, firme či v spoločenských priestoroch? 

CS Perla upratovacia sluzba

Ručná autoumývareň a detailingová garáž

Doprajte aj Vášmu autu trochu luxusu a profesionálneho zaobchádzania.

CS Perla upratovacia sluzba

Čistenie fasád, striech a dlažby

 Aj vaša fasáda potrebuje vyčistiť, aby znovu plnila svoju funkčnosť. Následne odporúčame naimpregnovať ochranným náterom.

CS Perla upratovacia sluzba

Čistenie solárnych a fotovoltaických panelov

Čistenie sa odporúča v prípade, ak spozorujete pokles účinnosti, uvidíte výrazné znečistenie svojich solárnych panelov.

CS Perla upratovacia sluzba

Požičovňa náradia

Požičovňu náradia, ktorá zahŕňa okrem iného aj náradie a nástroje na čistenie, vysávanie, tepovanie. Neváhajte nás kontaktovať.

CS Perla upratovacia sluzba

Údržba exteriérov

Potrebujete pokosiť, ostrihať živý plot, alebo odpratať sneh? Nemáte čas, alebo Vaši blízky nevládzu? Postaráme sa o všetko potrebné.

CS Perla upratovacia sluzba

Dezinfekcia

Profesionálna dezinfekcia v sebe ukrýva povrchovú a priestorovú dezinfekciu. Vykonávame rôzne typy dezinfekčných prác.