O nás

O nás

Pracujeme po celom Slovensku

Sme mladá neustále rozvíjajúca sa spoločnosť na trhu. Snažíme sa poskytnúť tzv. „Full Service“, aby náš klient našiel všetky služby na jednom mieste.

Sme hrdí na to, že môžeme poskytovať špičkové služby a klienti s nami radi spolupracujú na pravidelných zákazkách.

Poskytujeme služby od jednorazového či pravidelného upratovania domácností, prenajímaných nehnuteľností cez Booking, Vaše kancelárske či obchodné priestory, príprava nehnuteľností pred a po sťahovaní alebo namáhavé upratovanie po stavebných prácach a rekonštrukciách. Taktiež sa venujeme upratovaniu prípadne príprave karavanov či už pre osobné využitie alebo pre požičovne. Čistíme aj veľké poľnohospodárske stroje, úžitkové autá a aj LKV.

Vytvoríme vám plán na mieru, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.
CS Perla upratovacia sluzba

Clean Service PERLA držiteľ odcenenia Zlatá firma

Sme rýchly, efektívny a spoľahlivý. Clean Service PERLA je komplexná upratovacia služba s dôsledkom na kvalitu odovzdaných služieb. Náš tím je pripravený vykonávať zákazky so zručnosťami a skúsenosťami, ktoré naši klienti očakávajú. Je pre nás dôležité, aby naši klienti boli s našou prácou spokojný a preto ponúkame záruku 100% spokojnosti na všetky naše služby.

Používame profesionálnu čistiacu techniku a čistiace prostriedky nemeckej kvality, ktoré zabezpečia vysokú efektivitu a šetrnosť ku všetkým povrchom.

Uprednostňujeme osobný kontakt a individuálny prístup a okrem našej dôvery od nás môžete očakávať profesionalitu, spoľahlivosť a diskrétnosť.

Pre každého klienta vytvárame cenovú ponuku individuálne, aby sme vám poskytli presne to, čo požadujete. Vyplňte jednoduchý formulár a informácie aké služby by ste potrebovali a ako často, podrobnosti o priestoroch a rezervujte si termín obhliadky a konzultácie.
Tešíme sa na vás.

Ako pracujeme

Jednoduchý pracovný proces

Spolupracujme spolu

Dôverujú nám klienti z celého Slovenska. CS Perla sa stala spoľahlivým partnerom

Často kladené otázky